2016 makyaj modası

2016 yeni makyaj modellerini ve yapılışlarını sizler için mercek altına aldık. Sonbahar, kış ve yaz aylarında yapabileceğiniz makyaj önerilerini ve renklerini bu yazımızda inceleyebilirsiniz sonbahar makyajı romantizm ve hüzün temalı olarak karşımıza çıkıyor. Sonbahar mevsiminde koyu renkler sürülür tezini bir kenara bırakın ve daha açık hoş güzel makyaj tonlarını kullanın. Örnek olarak yeşil, kahve ve mor renginin çeşitli türevlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca bu bahsetmiş olduğumuz renkler kış aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alacak. 2016 makyaj modasında bu tonlar kullanım olarak değişiklik gösterecektir.

Dudaklar için : dudaklarınız için canlı renkleri pembe ve kırmızı ıslak görünümlü tonları tercih ediniz.

Püf noktası: eğer gözleriniz çok güzel ve iddialıysa, dudaklarınıza sade ruj sürün, tam tersiyse yani gözler sönük dudaklarınız ön plandaysa ve iddialıysa gözlerinizi sade tutunuz.

Soluk mat tenliler için: özellikle yine ünlüleri baz almanızı önereceğim demet evgar, nicole kidman, ve alacakaranlık filminin yıldızı gençlerin sevgilisi kristen stewart’ın makyaj tonlarını ve modellerini kendinize örnek alabilirsiniz.
Esmer tenliler için göz makyajı: esmer tenliler gözlerini ön plana çıkartacak makyajları yapmaları gerekmektedir. Bunun için hemen ünlülerden örnek alabilirsiniz Nurgül yeşilçay, adiana lima, çağla şikel ve hülya avşar makyajlarını incelemenizi tavsiye ediyorum

2016 makyaj modası örnekleri

Yorum yapın