2016 örgü örnekleri

Örgü örnekleri geçmişten beri günümüzde hala ev hanımları tarafından özellikle örülen el yapımı ürünlerdir. Kimi zaman bir kıyafet bazen ise dekoratif bir ev eşyası olarak karşımıza çıkmaktadır. Çocuklar için çok daha fazla örülmektedir.

Örgü örnekleri genelde hep çocuklar için örülüyor ve bazen ise eşler kocalarına kazak ve süveter olarak örgü örneklerini örmektedirler.

Her sene yeni modelleri örülen örgü örnekleri sosyal medyada çok fazla rağbet görmektedir. Bugün paylaşacağımız 2016 örgü modelleri arasında facebook, twitter ve instagram örgü örnekleri ayrıca yer alacaktır. Bu işi yeni başlayanlar içi kolay, tecrübeli olan ev hanımlarımız için ise zor örgü modellerini paylaşacağız. Lifler, kazaklar, patik modelleri, tunik örnekleri, bolero ve şal çeşitleri, en çok sevdiğiniz kışlık atkı bere şapka eldiven takımları yine paylaşımlarımız arasında yer alacak 2016 örgü modelleri olacaktır.

İnsan kendi el emeğiyle örgü ördüğü zaman ona ne kadar çok değer ve önem veriyor, hatta giymeye kullanmaya kıyamıyor işte bu yüzden onun adı ” el emeği göz nuru”dur.

facebook 2016 örgü örnekleri

Yorum yapın