avize modelleri 2016

Ev aydınlatması denilince akla ilk olarak avize gelmektedir. Eskiden klasik ve düz görünümlü olan avizeler, günümüzde modern, dekoratif, farklı ve ergonomik tasarımları ile dikkat çekmektedir. Bulundukları mekanlara adeta hayat öpücüğü veren avizeler, kullanılan malzeme ve tasarıma, markaya göre fiyatlarında değişiklik göstermektedir.

2016 yılının en pahalı ve en ucuz avize modellerini sizler için araştırdım. Bu tarz avizeleri özellikle ucuzluğun adresi olan koçtaş ve tekzen mağazalarında bulabilirsiniz, eğer biraz pahalı ve şık olsun istiyorsanız ikea mağazalarını ziyaret etmenizde yarar var.

Avize bir evin hem aydınlatmasını sağlar hem ise dekorasyona büyük bir etki eder. Çocuk odası, yatak odası, hatta mutfaklarda bile günümüzde avizeler kullanılmaktadır.

Yeni sezon avize modelleri arasında herkesin bütçesine ve zevkine uygun değişik avize modelleri var. Biz görsellerini resimlerini ve naçizane sizler için hazırlamış olduğumuz kataloglarını sitemize ekledik artık incelemek ve karar vermek size düşüyor.

moda avize modelleri 2016

 

Yorum yapın