Hızlı saç uzatma yöntemleri

Hızlı saç uzatma yöntemleri erkek kadın için geçerlidir. Taktiği ve tekniği konusunda yapabileceğiniz en önemli detay doğal yollarla bunu başarabilmektir. Kimyasal ürünlerden uzak durunuz

1. Saçlarınızın eskisinden daha sağlıklı ve aynı zamanda hızlı uzamasını istiyorsanız, 2 ayda bir saç uçlarınızı kestirin. Bu durum saçlarınızın uzamasına yol açacak ve kırıklardan ve yıpranmış saçlardan kurtulacaksınız.

2. Yumurta akı çok sekiden beri kullanılan ve saçlara güç katan bir uygulamadır. Kadın saç bakımı denildiği zaman akla yumurta akı ve zeytinyağı gelmektedir. Sizlerde saçlarınıza yumurta akı kürünü uygulayarak normalden çok daha sağlıklı ve uzun saçlara sahip olabilirsiniz.

3. Hep dedik ya doğal yollarla saç uzatmak mümkündür diye.. İşte bol su içerek metabolizmanız hızlanır ve vücuttaki toksinler dışarıya atılır. Günde 1,5 litre su içmek hem sağlığınıza hem saçlarınıza güç katar.

4. Saçlarınızı sabah ve akşam tarayın. Bu sayede kan dolaşımı hızlanacak ve saç dipleri beslenecek ve bunan paralel olarak saçlarınız uzayacak.

5. Saç uzatma yöntemlerinin en önemlisi sağlıklı beslenmekten geçer. En önemli hususlardan birisi dengeli beslenmektir. Protein ve zengin besinler içeren yiyecekleri yiyin. Saçlarınıza güç katacak saçlar sağlıklı olduğu için çabuk uzayacak

hızlı saç uzatma yöntemleri paylaş

Yorum yapın