Kapalı Bayan Kabanları

Kabanlar kapalı bayanların vazgeçilmez kıyafetleri olarak görülmektedir. Bu nedenle de kapalı bayanların her zaman rahatça kullanabileceği pek çok kaban modeli tasarlanmaktadır. İnternete olan ilginin artması ile moda dünyası internete de taşınmıştır. Bu durum da kıyafetlerdeki çeşitliliği büyük ölçüde arttırmıştır.

Kapalı bayan kabanları pek çok farklı şekilde karşımıza çıkabilmektedir. Biz bu kabanları genel olarak açık renk ve koyu renk olarak iki kategoride inceleyeceğiz.

Açık Renk Bayan Kabanları

Kapalı bayanlar genel olarak bakıldığında en çok yaz ve ilkbahar aylarında açık renkli kabanları tercih etseler de kış aylarında da özellikle pembe ve pastel tonlarda pek çok kaban çeşidi görebilmemiz mümkün. Genellikle açık renk kabanlar kaşe, ipek gibi kumaşlar ile karşımıza çıkmaktadır. Açık renk kapalı bayan kabanları genellikle büyük ve koyu renkli düğmeler ya da cepler ile süslenmektedir.

Koyu Renk Bayan Kabanları

Benzer şekilde koyu renk kabanlar da her ne kadar kış aylarında da sık görülse de bazı kapalı bayanlar sürekli olarak koyu renkleri tercih etmektedir. Özellikle siyah ve kahverengi ağırlıklı koyu renkli kapalı bayan kabanları her modacının tasarımları arasında yer alan ve yıllardır kapalı bayan modasında zirvede yer alan kaban modelleri arasında görülmektedir. İnternetten online olarak ya da alışveriş merkezlerine giderek renklerine, desenlerine, bedenlerine göre dilediğiniz şekillerde farklı kabanlar bulabilirsiniz.

moda kapalı bayan kabanları

Yorum yapın