kumaş kolyeler

Biz kadınlar aksesuarların vazgeçilmezi olan takılara karşı ilgimiz çok büyüktür. Bazıları bilezik severken kimisi ise kolye ve bileklik yada yüzük takmayı tercih etmektedir. Artık eski kolyelerde sıkılanlar için bugün sizlere kumaş kolye yapımı   örneklerinden bahsedeceğiz.

Siz kendi zevkinize göre bunu daha romantik bir hale getirebilirsiniz Örneğin çiçekli yada ponponlu kumaş kolye takı modelleri tasarlayabilirsiniz. El yapımı kolyelerin her zaman daha güzel ve özel olduğunu belirtmek isterim. Eski eşyalarınızı değerlendirerek sizlerde kendinize ve sevdiklerinize özel çok farklı kolyeler yapabilirsiniz.

Hiç kimsede olmayan tasarımı dikkat çeken kumaş kolyeler ayrıca sizin için kazanç kapısı olabilir. Bir çok ev hanımı yapmış oldukları örgü örneklerini, kumaş kolyelerini, el yapımı eşyalarını internet üzerinden satarak para kazanmaktadır.

Sizlerde hem zevk için hem para kazanmak için, dilerseniz bu yola başvurabilirsiniz. Kumaş kolyelerin bilindiği üzere değişik modelleri bulunmaktadır. Bu değişik modellerden hepinizin ilham alacağını ve çok daha güzellerini tasarlayacağını biliyorum.

 

 

Yorum yapın