Kurdela Nakışı Havlu Örnekleri

Güpür, dantel ve kurdela kullanılarak kurdela nakışı havlu örnekleri oluşturulabilir. Kurdela nakışı havlular da dantelli ve iğne oyası havlular gibi son derece talep görmektedir. Kurdela modelli havlularda boncuklar da kullanılarak çok değişik ve eşsiz modeller oluşturulabilmektedir. Kurdelalı havluların uçları güpürlerle süslenebilmektedir. Sadece havlu olarak değil süs amacıyla da sergilenebilen bu havluları sevdiklerinize ölümsüz bir armağan olarak verebilirsiniz. Bunun dışında kurdela ile süslenen havlular dışarıdan da çok talep almaktadır. Kurdela ile süslediğiniz havlular ile para kazanabilirsiniz. Kurdela nakışı havlu örnekleri yapılması için örnekler dikkatli incelendiğinde son derece kolaydır.

Kurdela nakışı ile havlu kenarı nasıl süslenir?

Öncelikle kurdela nakışı yapmayı öğrenmeniz gerekebilir.

Havlu üzerinde kurdeladan menekşe, gül, papatya, orkide gibi desenler kurdela ile işleniyor bunun yanında düz kurdelalar da kullanılabiliyor.

Öncelikle istediğiniz şeklin nasıl işleneceğini öğrenmelisiniz. Bunun için kalın ya da ince kurdela alabilirsiniz. İstediğiniz renkle kurdela ile çalışabilirsiniz.

Kurdelalar ile çok değişik çiçekler yapabilirsiniz. Bu havlularda genelde boncuk deseni sık kullanılmaktadır. Havluların uçlarına güpür ve dantel konulabilmektedir.

Kurdela nakışı ile çocuklar için de havlu işlenebilmektedir. Üzerine çocuğun sevdiği karakterleri kullanarak ona özel bir havlu yapabilirsiniz. Kurdela nakışı havlu örnekleri ile sevdiklerinize özel tasarımlar yaparak hediye edebilirsiniz. Kolayca ve maliyeti az bir şekilde onları mutlu etmeniz mümkündür.

kurdela nakışı havlu örnekleri yeni

Yorum yapın