örgü bardak altlığı modelleri

Masalarımıza ayrı bir hava katan bardak altlığı modelleri çok harika ve güzel görünüyorlar birbirinden farklı modelleri örülen örgü bardak altları güzel olduğu kadar pratik olarak bile bize fayda sağlamaktadır. Değişik desenleri var.. meyveli, kalpli, renkli desenli, şekilli ve daha sayamayacağımız aklımıza gelmeyen modelleri ile bardak altlıkları çeyizlerinize çok yakışacaktır.

Ev hanımları kızlarınızın çeyizlerine el örgüsünden yapılan bu güzelim bardak altlığı modellerini örebilirler. En kolay örgü aksesuarların başında gelmektedir. Küçük olduğundan dolayı örmesi pek fazla zaman almıyor, keyifle arkadaşlarınızla sohbet, muhabbet ederek örüyor ve ne zaman bunu bitirdim diye şaşırıyorsunuz.

Paylaşmış olduğumuz örgü bardak altlığı modellerini beğendiyseniz hemen örmeye başlayabilirsiniz. Büyük keyif alacağınızı tahmin ediyorum. Bu güzel örgü aksesuarlar aynı zamanda mutfaklarınıza ayrı bir renk, güzellik, farklılık katacaktır.

Mutfak dekorasyonunda ve görünümünde bazen böyle ufak el emeği ürünler çok etkili olmaktadır. Biz güzel modelleri paylaştık. Artık örmek size kalmış!

 

Yorum yapın