piercing modelleri

Gençlerin son zamanlarda rağbet gösterdiği aksesuarların başında piercing modelleri yer almaktadır. Özellikle rock ve gothic tarzını benimseyenler piercinglere ilgi göstermektedirler. Burun, göbek, kulak gibi vücudun çeşitli organlarına takılmaktadır. Dövme ve piercing çok iyi uyum sağlamaktadır.

Bir çok modeli ve çeşidi bulunan piercing sizleri olduğunuzdan daha farklı biri haline getirecektir. Hatta günümüzde dile takanlar bile vardır. Şaşmamak lazım diye düşünüyorum. Avrupa ve Amerika gençlerinin çoğu bu tarz değişik stillere baş vurmaktadırlar.

Aykırı ve absürt tarzı sevenler piercing modellerini eminim çok beğeneceklerdir. Bence erkeklerden ziyade bayanlara daha çok yakışmaktadır.

Pek çok güzel bayan dudaklarına piercing taktırmaktadır ve çok güzel durmaktadır. Erkekler böylesine farklı ve değişik tarz giyinen aksesuar takan bayanları daha çok sevmekte ve hoşlanmaktadırlar. Dikkat çekmek isteyen genç kızlar sizlerde eğer piercing taktırmayı düşünüyorsanız, yaptırmadan önce bu modelleri görmeden kararınızı vermeyin derin.

yeni piercing modelleri

Yorum yapın