punch nakışı örnekleri

Sevgili bayanlar şimdi sizlere eskiden bu yana kullanılmakta olan Punch nakışı tekniği hakkında bilgiler vereceğim. Punch nakışında renklerin istediği gibi kullanıldığından yağlı boya deseni ismini almıştır. Diğer nakış tekniklerinde olduğu gibi Punch nakışınında kendine özgü iğnesi ve kasnağı bulunmaktadır.

Günümüzde değişik nakış teknikleri ile harika eserler ortaya konulabilmektedir. Bunlardan birisi kuşkusuz punch nakışı modelleridir.

İşlemek ve örmek isteyen hanımlarımıza en güzel modelleri ve çeşitleri birazdan sunacağız. Birbirinden güzel olan punch nakışı örneklerini gördüğünüz zaman eminim sizlerinde iştahı kabaracak ve çok daha güzellerini örebilmek için can atacaksınız.

Haydi bakalım hanımlar artık değişiklik zamanı, farklı bir şeyler yapma zamanı! punch nakışı sizi geliştirecek ve el becerinize katkı sağlayacaktır. Çok eskiden beri kullanıldığını biliyor muydunuz? günümüzde biraz daha modern punch nakışı örneklerini görebilmek mümkündür. Biz hem eskileri hem modern olanlarını sizlere sunacağız.

 

Yorum yapın