Yemeni Oyası Çeşitleri

Yemeni oyası çeşitleri ile yemeniler ve yazmalar oldukça şık ve gösterişli bir hale gelmektedir. Yemeni modelleri sade şekillerde kullanılmayan ve bayanlar tarafından her zaman şıklık ve gösteriş için kenarlarına iğne oyası yapılması gereken aksesuarlar olmaktadır. Bu modeller aynı zamanda yemenilerin ve tülbentlerin daha farklı görünmesini sağlayan öğeler olmaktadır. İğne oyaları, motifler, desenler ve boncuklar ile yapılan oya çeşitleri internet üzerinden yapılacak araştırmalar ile oldukça fazla çeşide ulaşılabilir ve son derece de kolay bir şekilde bu oyaların örnekleri çıkarılabilir.

  • Yemeni oyası çeşitleri içerisinden seçilecek olan modeller olduğu gibi uygulanabileceği gibi ayrıca bu modellerden tamamen isteğe göre özgün tasarımlar da yapılabilmektedir.
  • Yemeni oyaları iğne oyası şeklinde yapılacağı gibi aynı zamanda tığ ve mille de yapılabilir. Kullanılacak olan iğne, tığ ve mil oyaların yapılış şekillerini de değiştirecektir.
  • Oya çeşitlerinde istenen tarzlarda ve istenen renklerde ipler kullanılabilir. Hatta birkaç değişik renkte ip de kullanılarak yemeni oyaları yapılabilir.

Yemeni Oyaları İle Başörtüleri Daha Şık Bir Görünüme Kavuşmaktadır

Yemeni oyası çeşitleri ile hazırlanan başörtüleri ve yazmalar genç kızların çeyizlerinde vazgeçilmez çeyiz malzemelerinden olmaktadır. Ayrıca bu modeller ile yapılan yemeniler ve başörtüleri hediyelik eşya olarak da kullanılabilir. Diğer bir kullanım alanı ise bu başörtülerinin satışı olacaktır. Ev ekonomisi için oldukça katkı sağlayacak olan bu modeller internet üzerinden satış için de uygun ürünler sınıfına girmektedir.

Yemeni Oyası Çeşitleri tumblr

Yorum yapın